logo euro

лого png 100

 

Команда проєкту

  Смоланка Володимир ІвановичRektor

Експерт з наукового супроводу проєкту. Доктор медичних наук, професор, ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

ARTEMOV team  Артьомов Іван Володимирович

Академічний координатор проєкту, Кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»). Має досвід викладання навчальних дисциплін євроінтеграційного та євроатлантичного спрямувань, регіональних транскордонних процесів, зовнішньої політики України, керування реалізацією наукових проєктів, у т.ч. міжнародних.

vidnjanskiy  Віднянський Степан Васильович

Доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу історії, міжнародних відносин і зовнішньої політики України, Почесний професор Ужгородського національного університету. Досвід керування науково-дослідницькими роботами: керівник наукової школи «Української історичної європеїстики» НАН України.

13Vovkanich  Вовканич Іван Іванович

Доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету; Досвід викладання дисциплін з політичної історії світу, громадської та культурної дипломатії, проблем національної та регіональної безпеки; досвід управління міжнародними проєктами.

andrejko  Андрейко Віталій Іванович

Кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій. Викладацькі курси з міжнародних відносин та організації студентської наукової роботи, досвід викладання таких дисциплін, як країнознавство, актуальні питання зовнішньої політики європейських країн, військово-політичні проблеми в міжнародних відносинах. Досвід роботи в адміністративній та науково-педагогічній сферах, а також в управлінні міжнародними проєктами.

1243 1752 todorov thumb1 thumb1  Тодоров Ігор Ярославович

Доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету; викладав у Донецькому національному університеті (1981-2014) та інших університетах в Україні; Запрошений професор Варшавського університету, запрошений дослідник Віденського гуманітарного інституту. Досвід викладання дисциплін з європейських та євроатлантичних питань, досвід міжнародного управління проєктами, включаючи фонд Жана Моне.

tokar  Токар Петро Васильович

Кандидат соціологічних наук, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директор НДІ міграцій і демографії УжНУ, почесний професор ЕНУ ім. Л. Гумільова. Досвід викладання дисциплін з європейських питань в університетах України та Казахстану, досвід роботи в адміністративній та дипломатичній сферах України, також досвід в управлінні міжнародними проєктами у Східній Європі.

1500 Svejenceva thumb1  Свєженцева Оксана Іванівна

Кандидат історичних наук, доцент, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, за сумісництвом. Навчальні курси з міжнародних відносин та організації наукової роботи студентів. Досвід роботи в адміністративній та науково-педагогічній сферах, а також в управлінні міжнародними проєктами.

 rudenko  Руденко Ольга Мстиславівна

Доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій, директор науково-дослідного інституту публічного адміністрування та менеджменту Національного університету «Чернігівська політехніка». Працювала в Інституті проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, зокрема, очолювала Центр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Середа Людмила Іванівна

Провідний фахівець НН Інституту євроінтеграційних досліджень УжНУ.

Товт Олена Вікторівна

Заступник головного бухгалтера УжНУ.

Гаврилів Анна Дмитрівна

Провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків УжНУ. Uzhnu logo ЕМБЛЕМА small (ukr)        

 

Адреса: 88000, Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89а

Веб-сайтрозроблений та функціонує за підтримки Європейського Союзу. За зміст веб-сайту відповідальність покладається на ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Інформація на веб-сайті не відображає офіційну позицію Європейського Союзу.

logo en

USU logo small