logo euro

лого png 100

Планові заходи на 2023 р. 

 

06-08 червня 2023 р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку проходитиме Третя літня онлайн-школа з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС» на тему «Сучасні міграційно-демографічні процеси в Україні та країнах ЄС: нові загрози та виклики в умовах війни». 

 ikonDocumentПрограма літньої школи 

Реєстрація учасника https://forms.gle/7RoKaWEnH856zBMZ8

Доступ онлайн https://meet.google.com/txt-anje-mwj

 

31 травня 2023 р. проведення міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ: ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ» (https://us02web.zoom.us/j/81767735848?pwd=NXF1a2RseVlSc0pRYVI0T09adTZSdz09)

ikonDocumentІнформаційний лист 

ikonDocumentПрограма міжнародної інтернет-конференції 

 

5 квітня 2023 р. о 14.30 відбудеться вебінар на тему: ”Міжнародна академічна мобільність як чинник розширення двосторонньої співпраці з сусідніми країнами-членами ЄС”. Вебінар відбудеться у змішаному форматі: онлайн meet.google.com/qyt-qkei-dbq та у залі Вченої ради УжНУ, пл. Народна, 3.

На заході студенти зможуть дізнатися про різноманітні міжнародні можливості.

Заповнити реєстраційну форму можна тут https://forms.gle/aqNmkaHaY6MZ7Tiz6 

 

15-17 лютого 2023 р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку проходитиме Зимова школа з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти». 

 ikonDocumentПрограма Зимової школи

  

Планові заходи на 2022 р. 

ikonDocumentПланові заходи щодо реалізації завдань наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в Ужгородському національному університеті» на 2022 р. 

 

14-16 листопада 2022 р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку проходитиме:

1. Цикл тренінгів «Європеїзація системи публічного управління, формування професійного кадрового потенціалу, орієнтованого на євроінтеграцію»

2. Літня школа на тему «Перезавантаження зовнішньої політики і національної безпеки України в умовах війни Росії з Україною»

ikonDocument

 
 

15-17 червня 2022 року на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку проходитиме Друга літня онлайн-школа з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС» на тему «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни». Посилання, на якому буде відбуватися літня школа. Запрошуємо! https://meet.google.com/vhq-mivy-vdh 

ikonDocument

Реєстрація https://forms.gle/Hbv8VqVD4NaRzjeJ7

ikonDocumentПрограма літньої школи 

ikonDocumentСпікери літньої школи

 

До 30 квітня 2022 р. триває реєстрація на курс онлайн лекцій «Україна в історії Європі та європейська політика України: основні передумови, етапи та перспективи реалізації» (травень-червень 2022 р.). Викладач – С.В. Віднянський, д.і.н., проф., чл.-кор. НАН України. 

ikonDocumentКурс онлайн лекцій

 

До 01 березня 2022 р. триває конкурс студентських наукових робіт на тему: «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в контексті транскордонного спвіробітництва» 

ikonDocumentКонкурс студентських наукових робіт

 

22 лютого 2022 р. проведення міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Підвищення якості європейських студій через співпрацю із закладами вищої освіти сусідніх країн-членів ЄС»

 Інформаційний лист ikonDocument

 Програма міжнародної науково-практичної онлайн-конференції  ikonDocument

 

16-18 лютого 2022 р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку проходитиме Зимова школа з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти». 

 Програма Зимової школиikonDocument

 ikonDocumentСпікери Зимової школи 16_18 02 2022

 

Грудень 2021 р. вийде друком навчально-методичний комплекс для студентів-магістрів з дисципліни «Актуальні проблеми зовнішньої політики України 1992-2020 рр.», до якого увійдуть: навчальний посібник – курс лекцій; навчальний посібник – хрестоматія; глосарій (термінологічний словник-довідник); методичні рекомендації до вивчення дисципліни

 

16-20 листопада 2021 р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку проходитиме цикл тренінгів «Європеїзація системи публічного управління, формування професійного кадрового потенціалу, орієнтованого на євроінтеграцію»

ikonDocument
 
Листопад – грудень 2021 р. буде прочитано курс лекцій «ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ОСНОВНІ ПЕРЕДУМОВИ, ЕТАПИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ» (он-лайн)
Курс лекцій «ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ОСНОВНІ ПЕРЕДУМОВИ, ЕТАПИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ»  ikonDocument
 
23-25 червня 2021 року проходитиме Друга літня онлайн-школа з навчального курсу "Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС"

ikonDocumentII Літня школа (23-25_06 2021)

7-10 червня проходитиме Перша літня школа навчального курсу:

“Транскордонне співробітництво у контексті Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом: освітньо-наукові аспекти 2017-2020”

ikonDocumentІ літня школа (червень 2021)

22 квітня 2021 року відбудеться засідання круглого столу "Загрози міжнародній безпеці в Карпатському регіоні"
ikonDocument  Інформаційний лист круглого столу 

22-23 квітня 2021 р. відбудеться міжнародна інтернет-конференція "Євроінтеграційні аспекти розвитку вищої освіти України в контексті сучасних викликів і трендів"
ikonDocument  Інформаційний лист міжнародної інтернет-конференції 

23 квітня 2021 року о 10.00 за адресою м. Ужгород, вул. Заньковецької 89а, відбудеться відкриття Транскарпатського центру Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в УжНУ. Захід відбудеться за участі ректора УжНУ професора В.І. Смоланки.

 Uzhnu logo ЕМБЛЕМА small (ukr)        

 

Адреса: 88000, Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89а

Веб-сайтрозроблений та функціонує за підтримки Європейського Союзу. За зміст веб-сайту відповідальність покладається на ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Інформація на веб-сайті не відображає офіційну позицію Європейського Союзу.

logo en

USU logo small