Шановні учасники та учасниці конкурсу!

Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку (ТЦЖМ) повідомляє про результати конкурсу студентських наукових робіт на тему: «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в контексті транскордонного співробітництва», який проходив на базі Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень та факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету в рамках виконання наукового проєкту.

У конкурсі взяли участь студенти, магістранти та аспіранти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра, доктора філософії у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах освіти, студенти закладів вищої освіти інших країн.

За результатами внутрішнього і зовнішнього рецензування наукових робіт визначено переможців. Ними стали Бабій Інна (Донецький національний університет імені Василя Стуса), Табідулліна Жасмін і Руслан Анель (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Чіжмодій Яна (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»), Майкутова Адіна і Сарсенова Айя (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Корж Марта (Львівський національний університет імені Івана Франка), Мойсюк Віра (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»).

Оргкомітет конкурсу висловлює вдячність усім, хто взяв участь у конкурсі, та відзначає високий рівень підготовки та обізнаності конкурсантів у запропонованій тематиці. Зокрема відзначено і рекомендовано до друку у збірнику наукових праць «Міжнародний науковий вісник» роботи таких учасників: Вайда Юлія (Національний університет “Львівська політехніка”, м. Львів), Гасуляк Софія (Мукачівський державний університет), Калашнік Євгеній (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ), Радько Антон (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет», Романків Аліна (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького), Тусупбекова Аружан (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Чіжмодій Рената (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»), Шабельник Ірина (ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь), Бергенева Аружан (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Темешева Акбота і Зайирбек Аксапар (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Ісабаєва Маліка (Евразійський національний університет ім. Л.Н. Гумільова, Республіка Казахстан), Клокун Дмитрій (Національний авіаційний університет). Кожному учаснику буде вручено сертифікат.