Стажування докторантки Пряшівського університету Анни Калістової в УжНУ

Протягом серпня 2021р. на базі ННІ євроінтеграційних досліджень УжНУ, Лабораторії досліджень та Тренінгового офісу Транскарпатського центру Жана Моне успішно пройшло стажування докторантки 2 курсу кафедри екологічного менеджменту факультету менеджменту Пряшівського університету (Словаччина) Анни Калістової під керівництвом кандидата соціологічних наук, доц. Петра Токаря.

Стажування проходило відповідно до узгодженого плану, було зосереджене насамперед на опрацюванні бібліографії українських науковців, пов’язаних з темою дисертації докторантки - «Аналітичний погляд на оцінку застосування окремих інструментів екологічної політики в європейському регіоні».

Проведено значну роботу з метою вивчення та збору матеріалів для дисертаційного дослідження, а також написання програми та створення інструментарію спільного соціологічного дослідження з Інститутом суспільних наук Центру суспільних і психологічних наук Словацької академії наук (директор інж. Анна Калістова). Дослідження буде проведено на території сусідніх регіонів двох країн, результати його опрацьовуватимуться на базі лабораторії досліджень ТЦЖМ УжНУ.

Крім того, А. Калістова разом з професором Маріяном Гайдошом (на фото) брала участь в онлайн-тренінгу на базі Центру Жана Моне у зв'язку з підготовкою концепції щодо спільного міжнародного проєкту соціологічного дослідження. Результати дослідження будуть використані при написанні наукових статей його учасників, а також дисертаційної роботи докторантки.

ННІ євроінтеграційних досліджень УжНУ