Ужгородський національний університет отримав почесну відзнаку Жана Моне

На адресу координатора проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в УжНУ» проф. Івана Артьомова надійшов лист з Виконавчого агентства із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії про вручення почесної відзнаки Жана Моне Ужгородському національному університету.

“Мета цієї відзнаки подвійна. Вона слугує насамперед відзнакою якості рівня досліджень у сфері європейської інтеграції, і відзначає Ваші досягнення у цій галузі. Водночас вона також слугує засобом для візуалізації діяльності програми Жана Моне, що підкреслює Вашу ключову роль у просуванні європейських питань всередині та поза вашою установою.” – зазначено у листі.    Letter