Викладач-дослідник, директор Центру досконалості Жана Моне УжНУ, науковий співробітник НН інституту євроінтеграційних досліджень, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій ФІМВ УжНУ Петро Токар 14-15 квітня ц. р. взяв участь у ІІІ Міжнародному воркшопі «Мультидисциплінарні виклики у сфері європейської інтеграції: досвід Балканських країн».

Захід проводили Центр досконалості Жана Моне Львівського національного університету ім. Івана Франка та Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій (директор Центру досконалості Жана Моне ЛНУ - Оксана Головко-Гавришева).

Мета заходу - вивчення досвіду Балканських країн у цій сфері і порівняння із здобутками країн-учасниць Східного партнерства. У роботі форуму взяли участь науковці Австрії, Румунії, Албанії, Хорватії та України.

Петро Токар виступив з доповіддю «Протидія етноксенофобії та популізму: європейські практики і безпековий аспект».

Tokar1

Tokar3