Дослідник-викладач Транскарпатського центру Жана Моне, кандидат історичних наук, завідувач кафедри міжнародних студій і суспільних комунікацій Віталій Андрейко протягом 29 березня – 2 квітня ц. р. у складі делегації Міністерства освіти і науки України та керівників закладів вищої освіти на чолі з міністром Сергієм Шкарлетом перебували з робочим візитом у Республіці Таджикистан. Представників від УжНУ очолював ректор університету проф. Володимир Смоланка.

Під час численних зустрічей ішлося, зокрема, про можливості, які відкриває перед закладами вищої освіти участь у міжнародних грантових проєктах. Віталій Андрейко інформував колег про хід реалізації в УжНУ проєкту щодо створення Центру досконалості Жана Моне за програмою Еразмус +.

Детальніше про візит до Таджикистану за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/predstavniki-dvnz-uzhnu-u-skladi-delegatsiji-mon-z-robochim-vizit.htm