23 квітня в УжНУ відбулося офіційне відкриття тренінгового офісу Транскарпатського центру Жана Моне.

фотоофіс1Його першими відвідувачами стали студенти з кафедри військової підготовки.

У заході взяли участь члени команди з реалізації проєкту, представники ректорату, очолювані ректором університету професором Володимиром Смоланкою, начальник управління єврорегіональної співпраці Закарпатської облдержадміністрації Олександр Білак.

Детальніше про захід – за посиланням: https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/treningovij-ofis-transkarpatskogo-tsentru-zhana-mone-z-doslidzhen.htm

Того ж дня учасники заходу оглянули й інші приміщення Центру Жана Моне – навчальну аудиторію і зал засідань членів робочої групи і експертів, які супроводжують проєкт.

У залі засідань відбулася нарада членів команди проєкту за участі ректора УжНУ Володимира Смоланки і представника облдержадміністрації Олександра Білака.

Ректор наголосив на надзвичайній важливості для університету участі у міжнародних грантових проєктах, зокрема Еразмус +. Це те, що вигідно виділяє УжНУ з-поміж інших закладів вищої освіти, підвищує його міжнародний рейтинг.

Олександр Білак окреслив можливості, які створить для підвищення якості європейських студій співпраця із очолюваним ним департаментом обласної державної адміністрації.

Напрацювання команди виконавців за півроку від початку реалізації проєкту проаналізував академічний координатор проєкту Іван Артьомов.

Про різні аспекти функціонування Транскарпатського центру Жана Моне йшлося у виступах Івана Вовканича, Віталія Андрейка, Петра Токаря, Оксани Свєженцевої, Людмили Середи. Зокрема, акцентувалося на необхідності активізації підготовки до літніх шкіл для студентів, поліпшення роботи з візуалізації діяльності членів команди тощо.

фотоофіс3

фотоофіс4