Про можливості розвитку для студентської молоді за підтримки програм Еразмус+ спілкувалися представники Транскарпатського центру Жана Моне

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Erasmus Student Network Kyiv 19 квітня 2021 р. провели «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбувся за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти та випускниками Програми Еразмус Мундус.

У другій частині заходу, з усіма бажаючими студентами, спілкувалася в breakout rooms у Zoom також представниця Ужгородського національного університету. Доцент Оксана Свєженцева, викладач-дослідник Транскарпатського центру Жана Моне, начальник відділу міжнародних зв’язків розповіла про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності для студентів, стажування та семестрове навчання. Зокрема, зверталася увага студентів на актуальних «Літніх школах», які організовуватиме Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в Ужгородському національному університеті найближчим часом.

meeting2 04.02