На робочій нараді обговорювали першочергові завдання проєкту, що заплановані на 2021 рік

4 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи міжнародного наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в Ужгородському національному університеті».

Під час засідання обговорювались і узгоджувались плани роботи кожного члена робочої групи на поточний рік, серед них – встановлено терміни написання наукових статей, узгоджено підготовку і період проведення лекцій викладачами-членами групи проєкту. Представники робочої групи обговорювали перспективи відкриття Центру Жана Моне в УжНУ, публікацію матеріалів, фінансові аспекти передбачених заходів.

Особливу увагу науковий керівник проєкту проф. Артьомов І.В. наголошував на подіях, які заплановані на квітень 2021 року, а саме – на деталях проведення круглого столу «Загрози міжнародній безпеці в Карпатському регіоні» та інтернет-конференції «Підвищення якості європейських студій через співпрацю із закладами вищої освіти сусідніх країн-членів ЄС».

meeting2 04.02meeting4 02.04