Нарада з ректором університету  та керівництвом фінансово-економічної служби

Відповідно до рекомендацій Національного Еразмус + офісу в Україні 20 жовтня ц. р. відбулася зустріч керівника проєкту Івана Артьомова з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та керівниками фінансово-економічної служби університету, начальником планово-фінансового відділу Марією Чурей, головним бухгалтером Русланою Вовчанською, її заступницею Оленою Товт. На порядку денному зустрічі – обговорення питань реалізації проєкту на принципах доброчесності, неприбутковості, цільового використання коштів.

Іван Артьомов проінформував учасників зустрічі, що команда з реалізації проєкту націлена на забезпечення високої якості матеріалів, їх інституалізацію (запровадження в освітній процес), забезпечення стійкості результатів.

Заступник головного бухгалтера Олена Товт, яка є членом робочої групи, доповіла про кошторис проєкту, статті  витрат, передбачені в ньому, наголосила на важливості співфінансування з боку університету. Керівники фінансово-економічної служби університету уточнили окремі аспекти щодо цільового використання коштів на виконання завдань проєкту. Досвідом реалізації міжнародних проєктів в УжНУ поділилася член команди, начальник відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева.

За результатами зустрічі досягнуто домовленість про підтримку запровадження проєкту з боку керівництва університету як у частині інституалізації його результатів (запровадження в освітній процес розроблених навчальних курсів), так і в частині співфінансування.