logo euro

лого png 100

Літня онлайн-школа з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти» відбулася на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку у період з 21 по 23 червня ц.р.

Цільовою аудиторією онлайн-школи стали студенти, що здобувають освітній рівень бакалавра і магістра, аспіранти і докторанти, зрештою, взяти участь змогли усі, хто бажає підвищити рівень своїх знань у зазначеній сфері.

Викладач та організатор літньої онлайн-школи – Ігор Тодоров, член викладацького складу наукового проєкту, доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету, директор науково-інформаційного Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, заступник голови координаційної ради Громадської ліги «Україна-НАТО».

У відкритті школи взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел, академічний координатор проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в УжНУ», директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень, кандидат історичних наук, доцент Іван Артьомов, декан факультету історії та міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Віталій Андрейко, доцент кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій Михайло Шелемба, співробітники НН Інституту євроінтеграційних досліджень УжНУ.

Важливим аспектом у проведенні літньої онлайн-школи була організація та модерація зустрічі у програмі google meet, де брали участь не тільки представники УжНУ, а й багатьох вишів України. Перед учасниками школи виступили низка провідних українських та європейських науковців і експертів з питань міжнародної та європейської безпеки, євроатлантичної інтеграції України. В заході взяли участь викладачі кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій факультету історії і міжнародних відносин та інші колеги - науковці УжНУ.

До кола спікерів школи були долучені Олексій Їжак, завідувач відділу Національного інтитуту стратегічних досліджень при Президентові України, Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", капітан 1 рангу, Сергій Федунюк, доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу Волинського національного університету імені Лесі Українки, директор Центру стратегічних комунікацій ВНУ імені Лесі Українки, голова правління Громадської спілки "ІНТЕГРА", Олександр Кучик, завідувач кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, заступник директора Центру міжнародної безпеки та партнерства, Олексій Генчев, радник місії України при НАТО, експерт з євроатлантичної інтеграції України, Юрій Теміров, декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, аналітик з проблем міжнародної безпеки, Микола Назаров, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету, кандидат політичних наук, Вінета Кляйне, директорка Центру інформації і документації НАТО в Києві, Вікторія Вдовиченко, доцентка кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції Київського університету імені Бориса Грінченка, викладачка Університету Болоньї, дослідниця Астонського університету, Геннадій Коваленко, зам. Директора Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства оборони України, Валентин Бадрак, письменник, керівник недержавного аналітичного Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, Володимир Бойко, директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук.

Загалом участь в літній школі взяло майже дві сотні учасників з багатьох українських університетів. Певну частину склали професори, доценти, викладачі міжнародники та політологи. Слухачі відзначили високий рівень організації заходів в рамках зимової школи та її позитивне значення для підвищення їхньої компетентності з питань міжнародної та європейської безпеки, євроатлантичної інтеграції України. Всі учасники літньої школи отримають відповідні сертифікати.

 Uzhnu logo ЕМБЛЕМА small (ukr)        

 

Адреса: 88000, Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89а

Веб-сайтрозроблений та функціонує за підтримки Європейського Союзу. За зміст веб-сайту відповідальність покладається на ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Інформація на веб-сайті не відображає офіційну позицію Європейського Союзу.

logo en

USU logo small