31 серпня ц.р. відбулася нарада робочої групи з реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в Ужгородському національному університеті». У нараді взяли участь: Артьомов І.В. – академічний координатор проєкту, Віднянський С.В. – член викладацького складу наукового проєкту, Середа Л.І. – адміністратор проєкту, Товт О. В. – фінансовий менеджер проєкту, Андрейко В.І. – член викладацького складу наукового проєкту, Токар П.В. – член викладацького складу наукового проєкту, Свєженцева О.І. – член викладацького складу наукового проєкту, Гаврилів А.Д. – технічний працівник проєкту, працівники НН Інституту євроінтеграційних досліджень – Зуб С.В., Чіжмодій Я.І., Чіжмодій Р.І. Важливим аспектом у проведенні наради була організація та модерація у програмі google meet.

Теми для обговорення були наступні:

1. Підготовка та друк навчальних посібників у рамках власної тематики дослідження у проєкті.
2. Підготовка підсумкової колективної монографії «Європейські стратегії розвитку: досвід для України»
3. Проведення основних заходів за проєктом (літні, зимові, осінні) школи, цикл тренінгів.
4. Підготовка звітів про виконання робіт за третій квартал ц.р.

Протокол засідання робочої групиikonDocument