logo euro

лого png 100

Друга літня онлайн-школа з навчального курсу «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС» на тему «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни» відбулася на базі Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку у період з 15 по 17 червня ц.р.  

Цільовою аудиторією онлайн-школи стали студенти, що здобувають освітній рівень бакалавра і магістра, аспіранти і докторанти, зрештою, взяти участь змогли усі, хто бажає підвищити рівень своїх знань у зазначеній сфері.

Викладач та організатор другої літньої онлайн-школи – Петро Токар, канд. соц. наук, науковий співробітник НН Інституту євроінтеграційних досліджень, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директор НДІ міграції і демографії УжНУ, директор Транскарпатського центру Жана Моне з досліджень європейських стратегій розвитку, почесний професор Євразійського національного університету ім. Л.М.Гумільова.

У відкритті онлайн-школи взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел, завідувач кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій Віталій Андрейко, доцент цієї ж кафедри Михайло Шелемба, співробітники НН Інституту євроінтеграційних досліджень.

Важливим аспектом у проведенні другої літньої онлайн-школи була організація та модерація зустрічі у програмі google meet, де брали участь не тільки представники УжНУ, а також з лекціями виступили провідні науковці та експерти з питань імміграції і транснаціоналізму, сучасних міграційних процесів в Україні та країнах ЄС в умовах війни.

Слухачі онлайн-школи «Імміграція і транснаціоналізм: досвід ЄС» на тему «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни» відзначили високий представницький рівень спікерів-викладачів та актуальність винесених на обговорення тем.

Загалом для участі в другій літній онлайн-школі зареєструвалася велика кількість учасників з України, Словаччини та Казахстану. Певну частину склали професори, доценти, викладачі міжнародники, соціологи, політологи і державні службовці. Слухачі відзначили високий рівень організації заходів та її позитивне значення для підвищення їхньої компетентності з питань імміграції і транснаціоналізму, сучасних міграційних процесів в Україні та країнах ЄС в умовах війни. Усім буде вручено відповідні іменні сертифікати.

 Uzhnu logo ЕМБЛЕМА small (ukr)        

 

Адреса: 88000, Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89а

Веб-сайтрозроблений та функціонує за підтримки Європейського Союзу. За зміст веб-сайту відповідальність покладається на ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Інформація на веб-сайті не відображає офіційну позицію Європейського Союзу.

logo en

USU logo small