У рамках виконання наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в УжНУ» 02-06 жовтня ц.р. на базі Транскарпатського центру Жана Моне (ТЦЖМ) було проведено літню онлайн-школу з навчального курсу «Перезавантаження зовнішньої політики і національної безпеки України в умовах війни Росії з Україною». Метою літньої школи було підвищення загального рівня знань та набуття відповідного практичного досвіду в частині європейської та євроатлантичної інтеграції, зовнішньої політики і національної безпеки України.

Цільовою аудиторією заходу були магістри спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (факультет історії та міжнародних відносин) УжНУ, аспіранти, молоді вчені.

Викладач онлайн-школи – Іван Артьомов, академічний координатор проєкту, кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»).

У відкритті та подальшій роботі онлайн-школи взяли участь академічний координатор проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку в УжНУ» директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень Іван Артьомов, члени команди з реалізації проєкту – декан факультету історії та міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Віталій Андрейко, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, доктор історичних наук, професор Іван Вовканич, доктор історичних наук, професор Ігор Тодоров, директор центру ТЦЖМ, к.соц.н., доцент Петро Токар, провідні фахівці НН Інституту євроінтеграційних досліджень Людмила Середа, Світлана Зуб, Рената Чіжмодій, Кристина Ловас.

Заняття протягом перших днів проходили в спеціалізованій аудиторїї Жана Моне, останній день – у форматі онлайн.

Усім учасникам заходу вручено сертифікати.

Слухачі онлайн-школи «Перезавантаження зовнішньої політики і національної безпеки України в умовах війни Росії з Україною» відзначили високий представницький рівень спікерів-викладачів і актуальність винесених на обговорення тем.

Студенти також відзначили високий рівень організації заходів в рамках літньої школи та її позитивне значення для підвищення їхньої компетентності у сфері зовнішньої політики і національної безпеки України в умовах війни Росії з Україною.